sobota 20. října 2012

Předobjednávka rybářských kajaků- levněji to nepořídíte!Ahoj kajakorybáři,
Objednávám další kontejner takže si mohu dovolit vám udělat radost výhodnou nabídkou. Opět si můžete objednat kajak za lepší cenu. Tentokrát sleva 5% na kajak. A navíc k tomu dostanete i karbonové pádlo ZDARMA a vyprošťovák nástrah od týmového rybáře a bezva kamaráda Petra Škarky.

Barvy rybářských kajaků Jackson Kayak naleznete ZDE.
Další povídání v ČJ a aktuální ceny ZDE
Stránky výrobce ZDE
Konstrukce Sit on top versus Sit inside ZDE.

Doprava zdarma při objednání 2 a více kajaků.
Doplňky od Jackson Kayak za velkoobchodní ceny!

MODELY KAJAKŮ


CUDA 12
Novinka pro rok 2013. Podle mě asi nejlepší volba pro střední Evropu. Je to zkrácená verze Cudy 14 takže se hodí jak na meandrující řeky, tak na přehrady. Jen počítejte s menší kapacitou úložných prostor. V ceně kajaku 2x RAM tube držák, 1x RAM 2007 na trolling.

Pár slovy: univerzální kajak do všech podmínek, snadná manipulace, řeky i přehrady a moře, rychlost i manévrovatelnost.

VIDEO:

  CUDA 14
V USA tento kajak zvolili nejlepším rybářským kajakem na světě... To už něco vypovídá. Jezdím na něm celou sezónu 2012 a jsem na 100% spokojen ve všech ohledech. Jenom počítejte s tím, že za úžasnou rychlost Cudy 14 platíte malou manévrovatelností. Takže ideál na přehrady, velké řeky a moře. Na meandry a obchytávání padlých a převislých stromů se spíš hodí Coosa nebo Cuda 12. V ceně kajaku 2x RAM tube držák, 1x RAM 2007 na trolling.
Pár slovy: top rychlost a odolnost vůči poryvům větru, nejvíce prostoru pro pruty a vybavení, velká kapacita úložných prostor.

VIDEOBIG TUNA
Tenhle kajak to je něco pro rybáře s rodinou. Na tuhle loď krásně umístíte svoji lepší polovičku a pokud dokoupíte další sedačky tak i vaše ratolesti. A můžete vyrazit na rodiný výlet. No a samozřejmě funguje i jako solo kajak. Je vybaven integrovanou řízkovnicí a dvěma sedačkami.
Pár slovy: nejstabilnější ze stabilních, solidní rychlost, kapacita par excellence, komplikovanější manipulace (opravdu velký kajak cca 34kg), perfektní pro lov sumců.

VIDEO


DAYTRIPPER 10 nebo 12
Daytripper to je taková levnější varianta pro rybaření z kajaku, projížďky na vodě a vůbec veškeré vodní aktivity. Je to konstrukce Sit-inside, tedy taková lepší varianta oblíbených českých kanojek. Ve výbavě je pouze sedačka, nikoliv držáky RAM. Větší Daytripper 12 uveze i dva pasažéry. Perfektním prvkem je stoleček s držákem na pívo a krabičkou na nástrahy
Pár slovy:levný a univerzální, ideál na trolling, přehrady, velké řeky, lehká konstrukce, rychlost a pohodlí.

VIDEO v ČJ


KILROY 12
Kilroy je další novinka pro rok 2013 je to Sit Inside verze Cudy 12. Takže můžete očekávat stejně skvělý mix rychlosti a obratnosti. Plus pro Kilroye je ještě větší stabilita než u Cudy 12. Je to ale konstrukce Sit Inside a to znamená jedno: lehčí kajak, větší stabilita, ale loď je potopitelná. Více o rozdílech mezi Sit on top a Sit inside čtěte ZDE
Pár slovy:univerzální, perfektně vybavený, lehký, levný , novinka, tradiční konstrukce, řeky i přehrady


CRUISE 12
Takže Cruise... co to je? Je to Cuda 12 bez rybářských doplňků. Má stejné jízdní vlastnosti jako Cuda, ale budete si jí muset vyladit pro rybaření ve vaší dílně. A máte na to 5 000 Kč. Přesně takový je rozdíl ceny mezi Cruisem a Cudou 12. Je jen na vás jestli zvolíte jednoduchou a nevybavenou loďku Cruise nebo rybářskou formuli Cuda.


VIDEO není k dispozici

COOSA
V čechách již legendární superpohodlný kajak na rybaření. Je vhodný zejména na vody, kde potřebujete hodně manévrovat a méně se přemisťovat na velké vzdálenosti. Vyniká stabilitou a obratností. Slabší v rychlosti a odolnosti vůči větru
Pár slovy: speciál na řeku, meandry, nej kapacita úložných prostor, osvědčená klasika.

VIDEO


Tak doufám, že ste si vybrali a že si příští sezónu užijete naplno s Jackson kajakem. Já si užívám už bratru dva roky :)
Honza z kayakfishing.cz

Žádné komentáře:

Okomentovat